Yat kiralama Guletler

Kiralık Guletler

Guletlerimiz

Oluşturduğumuz 4 farklı kategori, uygun konsept ve fiyatlarda kendiniz için en iyi seçimi yapmanızda size yardımcı olacaktır. Siz değerli misafirlerimizin konforunu sağlamak ve memnun etmek için Standart, Lüks, Delüks ve VIP sınıfı yatlarımızda her şeyi düşündük. Bütçenize ve beklentilerinize en uygun yatı söz konusu kategorilerden seçerek, tatilinizin tarihini ve katılacak kişi sayısını belirleyerek rezervasyon formu gönderebilir veya farklı tekne talepleriniz olması durumunda info@yatgulet.com adresine mail atabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçerek tatil hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Havalimanı transferinden yiyecek ve içeceklerinizin hazırlanmasına kadar konforlu ve rahat bir tatil geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Fiyatlandırma

Guletlerimizin fiyatları günlük olarak belirlenir ve guletlerimiz haftalık olarak kiraya verilir. Gulet kiralama fiyatı: Günlük fiyat x 7 gün olarak belirlenir. Haftalık kiralama yanında birkaç günlük kiralama sadece son dakika satışlarında gerçekleştirilebilmektedir. Web sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar, guletler için talep edilen tavan fiyatlardır. Yüksek ve düşük sezonlarda söz konusu fiyatlandırmalarda farklılıklar olmaktadır, aylar arasındaki fiyat farkları buradan kaynaklanmaktadır. Tatil tarihinizi ve size uygun yatı belirleyip bize talep formunuzu gönderdikten sonra en kısa sürede size en uygun fiyat teklifimizi göndereceğiz. Öncelikle talep formunu eksiksiz olarak doldurmanız önerilmektedir. Önceden belirlenmiş ücret dışında, yat kiralama için ekstra bir ücret talep edilmez.

Yiyecek ve içecek

Guletlerimizde yiyecek ve içecek bulunmamaktadır. Konuklarımız kendi kumanyalarını alır ve istedikleri menüleri yatlarımızın aşçıları misafirlerimiz için hazırlar. Yiyecek ve içeceklerin belirlenmesi ve alışverişle uğraşmak istemeyen misafirlerimiz için istedikleri takdirde seyahatlerinden önce menü tercihi ve kişi sayısına göre (yolcu + personel) örnek kumanya listesi gönderebiliriz. Bu liste içerisinde çok veya az olduğunu düşündüğünüz yiyecekler için değişiklik yapabilirsiniz. Zincir mağazalardan adınıza tedarik edeceğimiz yiyecek ve içecekler yata giriş yaptığınızda hazır olacaktır. İlgili ücreti teknede zincir mağaza yetkilisine kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu hizmet için misafirlerimizden ekstra bir ücret talep edilmez.

© Atlas Yatçılık Yat Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.