Yat kiralama

Mavi Yolculuk


Mavi Yolculuk ismi, bazı ünlü sanatçıların yıllar önce egenin muhteşem girintili çıkıntılı koylarına yaptıkları ziyaretler sonrasında ortaya çıkmış ve o günden beri bu türden yolculuklar için kullanılan bir isim olmuştur. Bu koylara yapılan ziyaretler zamanla “mavi yolculuk” adını almıştır.

Mavi turlar ilk olarak Gökova Körfezi’nde başlamış, zamanla Ege ve Akdeniz’in tüm koylarına yayılmıştır. Gün geçtikçe yerli ve yabancı tatilciler tarafından bu muhteşem tarihi güzelliklerle kaplı koylara ilgi artarak devam etmekte ve hepsi birer cazibe merkezi haline gelmektedir.

Mavi Tur Rotaları

Mavi tur rotaları içerisinde genellikle Marmaris ve çevre koyları, Bodrum ve Bodrum koyları, Göcek, Antalya ve çevresindeki koylar, Fethiye ve çevre koyları ve Yunan Adaları bulunmaktadır. Standart mavi tur rotalarının yanı sıra müşterinin isteğine göre maviyolculuk rota düzenlemeleri de yapılabilmektedir.

Mavi Yolculuk rota düzenlemeleri Cumartesi liman çıkışlı ve yine Cumartesi liman girişli olmak üzere yapılmaktadır. Yat turu organizasyonlarının haftalık olmasından dolayı da rota tercihleri bu düzenlemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Söz konusu değişiklikler belirlemiş olduğunuz tarihlerde beğendiğiniz teknenin müsait olma durumuna göre oluşur. Beğenmiş olduğunuz tekne tatilinize karar vermiş olduğunuz tarihlerde uygun olmayabilir. Bu durumda sizlere alternatif tekneler sunmakta yada beğenmiş olduğunuz teknede ısrarınız halinde sizin için uygun olan başka bir tarihte rezervasyon yapmaktayız.

Mavi Tur Fiyatları

Mavi tur fiyatları genellikte iki tipte gerçekleşmektedir. Mavi yolculuğunuzu özel yat kiralama ile mi yoksa kabin kiralama ile mi yapacaksınız? Bunu belirlemenizin akabinde tatil organizasyonunuzu hazırlamaya başlayabiliriz. Mavi turlarda özel yat kiralama fiyatları ile kabin kiralama fiyatları arasında farklar vardır.

Mavi tura özel yat kiralama ile çıkmak istiyorsanız, kiralamak istediğiniz teknenin özelliklerine göre günlük kiralama fiyatları değişmektedir. Her guletin birbirinden farklı bir dizaynı vardır. Guletlerin kendilerine özgü birer havası, ruhu ve özellikleri bulunmaktadır. Yatlar özelliklerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Bu sınıflar ekonomik, lüks, delüks ve vip yatlar olarak değişiklik göstermektedir. Talebinize uygun yatı sizlere sunarken günlük bütçe limitinizi dikkate alarak sizlere farklı alternatifler sunmaya çalışırız.

Mavi Tur Bodrum

Güzelliğine şarkılar yazılmıştır Bodrum’un… Bodrum ve koylarına yapılacak mavi turlar, en az şarkılardaki kadar güzel olacaktır.

Güzelliğine Halikarnas Balıkçısı ve Zeki Müren’in de hayran olduğu Bodrum, popülerliğini eski zamanlardan şimdiye dek artırarak korumuştur ve en güzel mavi tur rotaları arasındadır. Bodrum limanında yat kiralamak istediğinizde firmamız isteklerinize en uygun yatları sunabilecek ve unutulmaz güzellikte mavi turlarda seyir almanızı sağlayabilecektir.

MAVI TUR MARMARIS

Mavi tur rotaları arasında Marmaris ve çevresindeki koylar oldukça popülerdir. Bunlar arasında özellikle Marmaris-Datça-Marmaris rotası yoğun ilgi görmektedir. İlgi gören diğer bir rota ise Marmaris Yunan Adaları-Marmaris rotasıdır. Koylar, kendilerine has güzellikleriyle sizlere muhteşem bir tatil olanağı sunmaktadır. Marmaris, mavi turların merkezi konumundadır. Fethiye ve Bodrum bölgelerine olan yakınlığı Marmaris limanından çıkış rahatlığı sağlamaktadır.

Marmaris mavi tur tercihlerinizde sizlere en uygun kiralık tekneleri rahatlıkla bulabilecek konumdayız. Atlas Yachting olarak sizlere gereken ilgiyi göstereceğimizden ve en iyi hizmet kalitesini sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Mavi Tur Fethiye

Bölgenin konumu itibarıyla Fethiye mavi turları daima çekici olmuştur. Ölüdeniz burada bulunmaktadır ve böylesine bir cazibe merkezine sahip olması, Fethiye’yi daima popüler bir tatil merkezi haline getirmektedir.

Fethiye’de mavi tur yat kiralama tercihinizle sizleri çok güzel bir tatil ve keyifli anlar bekliyor olacaktır. Mavi yolculuk için uygun tekne fiyatlarıyla bir tekne kiralayarak çok güzel bir tatil geçirmemeniz için hiçbir sebep yok. Fethiye mavi yolculuklarla size muhteşem bir tatil ve dinlenme imkanı sunmaktadır.

Atlas Yachting olarak hem internet üzerinden yatınızın bulunması ve hazırlanma süreci boyunca hem de tatiliniz sırasında sizlerle yakında ilgileneceğimizi bilmenizi isteriz.

Mavi Tur Göcek

Tercihinizin Göcek’ten yana olması durumunda, Fethiye körfezi içerisinde koruma altında ki manzarasıyla, muhteşem koylarının turkuaz rengi kıyılarında dinlenme ve mavi yolculuğun tadını doyasıya çıkartma şansı bulursunuz. Bir yandan Likya medeniyetinin kalıntılarını ve tarihi güzellikleri suların içerisinde görme şansı yakalarken enfes kıvrımlı adacıkların çevresinde yüzme ve dinlenme fırsatı hiçbir şeye değişilmez güzelliktedir.

Göcek mavi tur tatili ile mavi tur yolculuklarını farklı yönden yaşamış olursunuz. Tarihi güzelliklere yapılacak olan mavi turlarla unutamayacağınız farklı bir tatil sizleri bekliyor.

Mavi Tur Yunan Adaları

Yunan adaları mavi turları, Bodrum mavi yolculuk turundan sonra en çok tercih edilen ikinci tur rotasıdır. Yurt dışı tur heyecanı yaşamak isteyen tatilciler Mavi tur yolculukları ile farklı koylar, berrak sular, zengin medeniyetlere ev sahipliği yapmış koyları ve adaları gezmek isteyerek Mavi tur yolculukları ile tur rotasını tercih ederler.

Ad Soyad Email
Telefon Günlük Bütçeniz
Kişi Sayısı Tarih
 
© Atlas Yatçılık Yat Kiralama Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site Haritası